◄
Jubileuszowa, piąta edycja Biegu Beskidnika odbyła się 27 września 2020 r. w Foluszu.
W związku z wprowadzonym przez Premiera RP stanem epidemii i rozprzestrzeniającym się wirusem COVID-19, mając na uwadze bezpieczeństwo publiczne oraz w trosce o zdrowie turystów i samych zwiedzających, Magurski Park Narodowy informuje o zamknięciu od dnia 25 marca do odwołania niżej wymienione miejsca i wieży widokowej:
Dzisiaj 13 października 2019 roku w sadzie przy leśniczówce w Cieklinie odbył się dydaktyczny spacer, który poprowadziła pani Elżbieta Żygała, pracownik Arboretum w Bolestraszycach.
Kolejna edycja Biegu Beskidnika za nami. 29 września 2019 r, mogliśmy ponownie spotkać się z miłośnikami biegów górskich w Foluszu, których i tym razem nie zabrakło.
Dogodne warunki atmosferyczne, piękna trasa, przyjazna atmosfera i wysoka frekwencja – to wszystko sprawiło, że II Bieg Beskidnika możemy uznać za bardzo udaną imprezę biegową.
Znamy już wyniki X Edycji Konkursu Plastycznego Magurskiego Parku Narodowego „Magurskie wątki i zakątki”.
W ubiegłym tygodniu na działce za Wiejskim Ośrodkiem Kultury w Cieklinie rozpoczęły się prace budowlane. Firma ze Skołyszyna niweluje teren pod stadion sportowy.
Znani są już zwycięzcy IX Edycji Konkursu Plastycznego Magurskiego Parku Narodowego „Zielnik Beskidzki”.
20 czerwca 2013 r. w sali Urzędu Gminy w Dębowcu odbyła się premiera filmu pt. „CYRLA”, który powstał w ramach projektu „Nasza gmina naszym domem – poznajemy razem i filmujemy Magurski Park Narodowy”
Dzisiaj 29 kwietnia 2013 r. o godz. 11:00 w Ośrodku Edukacyjnym wraz z Muzeum Magurskiego Parku Narodowego w Krempnej odbył się wernisaż wystawy fotograficznej Włodzimierza Stachonia pt. „Spotkania z przyrodą”.
Uroczyste oddanie do użytkowania boisk wielofunkcyjnych - Gmina Dębowiec W dniu 24 października 2024 r. odbyło się uroczyste oddanie do użytkowania 3 przyszkolnych boisk wielofunkcyjnych, znajdujących się przy:
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.